מקלדת GK61 - פתיחת קופסא ורושם ראשוני

בזמן האחרון אי אפשר לחיות בעולם הגיימינג בלי לשמוע על בסיס קבוע את השם GK61. גם אנחנו, כמו גיימרים רבים אחרים הסתקרנו מאוד לדעת מה כל כך מיוחד בה ולמה כולם קונים רק אותה. אז יצאנו לבדוק אותה עבורכם עם פתיחת אריזה (Unboxing) ורושם ראשוני.

מקלדת גיימינג GK61  -על מה מדובר בגדול?

נפתח בקצת נתונים טכניים: המקלדת היא מקלדת מכאנית חוטית עם תאורת RGB וניתן להחליף בה את המקשים. המקלדת מגיעה בצבע לבן או שחור, לבחירתכם, וישנו פרמטר נוסף לבחירה: צבע הסוויץ׳. אמנם לא ניתן לראות את הצבע שתבחרו לסוויצ׳ים (אלא אם כן תפרקו את מקשי המקלדת או תבחרו מקשים שקופים…) אך הסוויצ׳ים שולטים בצליל שתפיק המקלדת בעת ההקשה עליה ובנוסף יש להם השפעה כלשהי על מהירות התגובה של המקשים.

כלומר, בגדול הצבע משפיע על הצליל בלבד, כדי לבחור את הסוויץ׳ הטוב ביותר עבורכם פשוט האזינו לצלילים של הסוויצ׳ים השונים באינטרנט. 

 

מקלדת GK61 Unboxing

מה בקופסא של המקלדת GK61?

בקופסא של המקלדת ניתן למצוא:

  • את המקלדת עצמה
  • כבל לחיבור המקלדת למחשב
  • ספרון הסבר קצר
  • קופסא קטנה בה יש כלי לשליפת המקשים מהמקלדת

אריזה מקלדת GK61

הקופסא עצמה מעוצבת בצורה מאוד מינימליסטית, אך בהתחשב במחיר מקלדת הגיימינג הזו זה נראה לנו סביר למדי. המקלדת עטופה טוב בקופסא ולא סביר שתפגע במהלך משלוח. לא חסר לנו שום פריט נלווה למקלדת, ומה שמגיע בקופסא מספיק לגמרי כדי להפעיל את המקלדת, לחבר למחשב ולהתחיל להנות ממנה. 

מקלדת GK61 - תוכן האריזה

רושם ראשוני מה-GK61 - הכי חשוב?

הרושם הראשוני שלנו מהמקלדת הוא לגמרי מעל המצופה. המקלדת מרגישה מאוד איכותית. גוף המקלדת עשוי מחומר חזק במיוחד שמסוגל לעמוד בלחץ רב, גם בהקשות הלחוצות של גיימר בשיא הקרב. המקשים יושבים במקום בצורה מצוינת, לא זיהינו שום מקש שמרגיש מתנדנד או שאם נלחץ עליו בחזקה משהו עלול לקרות. 

הצלילים שמפיקה המקלדת מאוד מהנים ומספקים וזה הרי אחד היתרונות הכי גדולים של המקלדות המכאניות. כל זה עוד לפני שאפילו חיברנו אותה למחשב כדי להתרשם ממנה מבחינת תאורת ה-RGB שלה והביצועים שלה. 

מקלדת GK61 לרכישה אונליין

המקלדת GK61 זמינה לרכישה אונליין באתרנו GamersWorld.co.il במחיר של 339 ש"ח ומשלוח חינם. למעבר לרכישת המקלדת לחצו כאן.

לסיכום

חווית פתיחת הקופסא של המקלדת GK61 הייתה טובה למדי. זו מקלדת שנחשבת לא יקרה בשוק מקלדות הגיימינג ובכל זאת היא מציעה חבילה נאה מאוד, מקלדת איכותית וחזקה, מקשים מצוינים ומהנים וסוויצ׳ים מעולים שמספקים את הצליל הרצוי בלי בעיה. אם אתם מחפשים מקלדת גיימינג מעולה ובלי להתפרע במחיר זו בדיוק המקלדת בשבילכם.

תגובות